кавова компанія

ORSO Trade

Наша місія завжди залишається легкою-познайомити Вас з якісною свіжеобсмаженою кавою та зробити її доступною у придбанні.
Досить купувати несмачну каву з супермаркету!

Ласкаво просимо на сайт кавовій компанії ORSO Trade

Кавова компанія ORSO Trade

Кавова компанія ORSO Trade - це найкраще поєднання багаторічного досвіду, професіоналізму, якості і працьовитості.

Уже понад 13 років ми створюємо продукцію, яка радує наших клієнтів кожен день і успішно конкурує на ринку з великими виробниками.

Наша місія завжди залишається легкою, це познайомити Вас з якісним і свежообжаренним кави, зробити його доступним в придбанні і дегустації для кожного.

Ми починали свій шлях з невеликою мрії, але вона не тільки втілилася в реальність, але і об‘єднала нас в згуртовану маленьку сім’ю шанувальників кави.

Ми постійно вивчаємо, тестуємо і впроваджуємо передовий досвід в нашій справі, щоб створювати кращий продукт для Вас.

Стандартна процедура в команді – збір сотень зразків зелених бобів перед остаточним вибором.

Застосування новітніх технологій при обсмажуванні і експерименти з смаковими уподобаннями – це лише деякі з напрямків, в яких наша команда постійно вдосконалюється.

А тепер, саме час познайомити вас трохи зі світом, в якому ми не просто живемо, а створюємо щохвилини свіжу каву, чай і навіть, сиропи.

І все це для Вашої насолоди! Лінійка ORSO Coffee створена, щоб передати свою міцність і насиченість в кожному зернятку.

Тут всій нашій команді довелося виконати великий і вкрай захоплюючий шлях в пошуку потрібних бобів. Кожна нова упаковка ORSO Coffee складається з самих свіжих зерен, привезених з різних країн, перевірених на якість нашими експертами і професійними дегустаторами.